PODMÍNKY PLATEB A UHRAZENÍ DALŠÍCH POPLATKŮ

07.09.2011 14:53

 

REGISTRAČNÍ POPLATEK

Za přijaté dítě do centra bude považováno to, když  rodiče uhradí registrační poplatek 3000,- Kč při zápisu. Tento poplatek je vratný. Podmínka pro vrácení je roční docházka, a včasné (3 měs. dopředu)  upozornění o ukončení docházky. Při splnění těchto podmínek odečteme tento poplatek z finální platby.

ÚHRADA ŠKOLNÉHO

Úhrada školného probíhá vždy do 5. dne měsíce,  kde ditě bude navštěvovat centrum. Pokud do 5. dne školné nebude uhrazeno budeme počítat hodinovu sazbu (150,-/hod.),  pokud  nebude dohodnuto jinak z administrativy centra.

 

POZDNÍ VYZVEDNUTÍ DÍTĚTE

Pokud nestihnete vyzvednout dítě před uzavřením centra (do 18:30), kontaktujte nás nebo upozorněte personál (hned ráno). Účtujeme za každou půl hodinu  250,- Kč, pokud není dohodnuto jinak.

—————

Zpět


Kontakt

Child of the planet

Praha 7-Bubeneč, Jana Zajíce 21

Telefon: +420 603 758 628 

Na první prohlidku našeho centra zveme rodiče vždy na dobu 17:00 a 18:00 hod., každy všedny den.             V připadě zajmu o dochazku vašeho dítěte do centra můžete přijít s dětmi  na pravidelný dopolední program - kruh (9:50-11:00), kde je třeba dodržovat určitá pravidla: 1) pokud se dítě do kruhu nezapojí, zapojíse rodič;   2) rodič by neměl zasahovat do procesu ani v připadě výchovneho problému s vlastním dítětem.


Hledáme asistenta pedagoga pro tvůrčí centrum v montessori prostředí . Požadujeme: spolehlivost, kreativitu, klidný přistup k dětem. Práce v malém kolektivu. Vzdělání : středoškolské s maturitou, student vysoké školy, vysokoškolské. Vzdělaní v oboru: předškolní pedagogika, speciální pedagogika, zdravotní sestra. Nastup od 15.1.2018. Úvazek částečný. Prosím o zasláni životopisu. Odpovím všem.